Karty upominkowe Google Play – czy warto?

Karty upominkowe Google Play

Zakup podarunku, który będzie źródłem niekłamanej radości u najbliższych bywa zadaniem trudnym. Zwłaszcza w sytuacji, w której osobę obdarowywaną znamy w nieco mniejszym stopniu. Z pomocą mogą przyjść karty upominkowe. Google Play także przygotowało propozycję dla swoich klientów.

Karty podarunkowe zostały stworzone z myślą o tych obdarowujących, którzy nie mają do końca sprecyzowanych planów co do prezentu, bądź też nie są pewni, jaki upominek sprawi radość konkretnej osobie. Dzięki karcie możliwe jest wykupienie towaru bądź dowolnej usługi, przy czym to do nas należy decyzja dotycząca wysokości przeznaczanej na prezent kwoty. Karta podarunkowa stanowi zamiennik gotówki i jest swego rodzaju bonem towarowym (w przypadku Google Play to bon elektroniczny). Co istotne – nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z tego środka, toteż warto wybrać taką firmę, w której osoba przez nas obdarowana faktycznie znajdzie dla siebie interesujący towar.

Karty upominkowe Google Play mogą być doskonałym prezentem nie tylko dla miłośników najnowszych technologii. Otwierają one nowe możliwości przed dotychczas okazjonalnymi użytkownikami usług internetowych. Dzięki karcie można skorzystać z rozlicznych usług udostępnianych przez sklep takich jak aplikacje na smartfony czy tablety, e-booki, filmy czy najnowsze udostępniane do ściągnięcia (co istotne, legalnie) utwory muzyczne. Konto Google można doładowywać zarówno dla siebie, jak i dla innych osób. Obsługa strony Google Play jest intuicyjna (aczkolwiek wymaga zainstalowania stosownej aplikacji), a do zrealizowania transakcji wystarczy kod z zakupionej karty (np. przez serwis ePay lub PayPal). Wygenerowany kod doładowuje konto na określony czas, po jego upływie nie da się już skorzystać z usług a środki zostają zamrożone. Dodatkowe ograniczenie stanowi także fakt, iż można go wykorzystać jedynie na terenie naszego kraju.

Karty upominkowe Google Play

Mimo wszystko warto docenić karty upominkowe Google Play, bowiem są one alternatywą dla dotychczas obecnych opcji, zakładających wykorzystanie rachunków bankowych czy kart płatniczych. Szczególnie w sytuacji, gdy nie dysponujemy czasem na osobisty zakup prezentu bądź też wiemy, że usługi mobilne/muzyczne/filmowe oferowane w szerokim zakresie przez GP będą dla osoby obdarowywanej najlepszym podarunkiem.

1 Comment

  1. Anna says: Odpowiedz

    Dziękuję za sporo przydatnych informacji. Temat jest mi bliski 🙂

Dodaj komentarz