Kolorowy zawrót głowy z zegarkami Timex dla dzieci!

Kolorowe zegarki robią furorę wśród młodych miłośników dodatków. Mnogość rozwiązań kolorystycznych w połączeniu z popularnymi motywami sprawią, że każde dziecko odnajdzie wzór stworzony specjalnie dla niego. Zegarki dla dzieci Timex zostały od podstaw zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Odznaczają się wyjątkową wygodą użytkowania, spójnymi kompozycjami i indywidualnym stylem, który sprawi, że czasomierz będzie towarzyszył dziecku każdego dnia. Poznaj pięć unikatowych modeli stanowiących oryginalny prezent na Dzień Dziecka !

Zegarek dla chłopca

Timex TW7C25700
Analogowa tarcza stworzona przez Timex z pewnością podbije serce Twojego dziecka ! Specjalne oznaczenie wskazówki minutowej i godzinowej, a także czytelne cyferki arabskie będą idealne dla malucha. Biała tarcza doskonale komponuje się z niebieską kopertą i kolorowym paskiem. Na niebieskim tle pojawiają się dynamiczne postacie przypominające obrazki z kreskówek. Ogromną zaletą czasomierza jest prosty w zakładaniu, rozciągliwy pasek, z którym nawet najmłodsi nie będą mieli problemu.

Timex TW7C25800
Wzornictwo stworzone specjalnie z myślą o dzieciach można też zauważyć w kolejnym zegarku Timex. Idealnie skomponowana tarcza zyskała tutaj nieco więcej kolorów, a wprawne oko malucha z pewnością zauważy różnicę we wzorze zamieszczonym na pasku. Tym razem design kierowany jest do miłośników międzygalaktycznych podróży, które odbywają się na ciemnogranatowym tle paska. Każdy, komu ufo i kosmici nie są straszni, doskonale poradzi sobie z wygodnym zapięciem i szczegółowo opisaną tarczą.

Zegarek dla dziewczynki

Timex TW7C16600
W ofercie kolorowych zegarków dla dzieci Timex znalazły się również zegarki dla dziewczynek. Model utrzymany w różowej kolorystyce jest świetnym wyborem dla każdej księżniczki. Obecne na pasku brązowe misie w towarzystwie pomarańczowych serduszek, nadają mu niezwykle dziewczęcego charakteru. Cyferki na godzinach otrzymały artystyczny krój. Dziewczęce oko ucieszy także niewielkie serduszko, które odmierza sekundy krążąc nad tarczą.

Timex TW7C25600
Dla wielbicielek tęczowych jednorożców na niebieskim firmamencie przygotowano specjalny zegarek. Obecne na pasku baśniowe zwierzęta to nie wszystko! W kopercie zegarka został zatopiony brokat, który nadaje mu połysku na wzór magicznego pyłu. Na tarczy wyróżniający się element stanowią żółte oznaczenia godzin oraz brokatowe gwiazdki w odcieniach srebra i błękitu. W towarzystwie jednorożca prezentują się naprawdę zjawiskowo ! Pod szkiełkiem lata maleńki jednorożec odmierzając każdą wesołą minutę.

Nie od dziś wiadomo, że zegarki na Dzień Dziecka stanowią doskonały prezent. Są funkcjonalnym podarkiem, który sprawi radość z posiadania własnego dodatku do stroju. Modele stworzone przez Timex zapewniają pełen komfort użytkowania analogowej tarczy, szybką i bezstresową naukę odczytywania godzin, a przede wszystkim świetny design, którego pozazdrości niejeden rówieśnik. Jeśli więc nadal zastanawiasz się nad prezentem na Dzień Dziecka to koniecznie zajrzyj na stronę autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net .

Dodaj komentarz