Pieluchy wielorazowe dla bobasa

pieluchy wielorazowe

Pieluchy jednorazowe niewątpliwie są częściej wybierane przez rodziców. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że znacznie lepszym rozwiązaniem jest kupno pieluch wielorazowych. Czy znasz ich zalety?

Pieluchy wielorazowe tak naprawdę kojarzą się z tetrą, jednak nie mają z nią wiele wspólnego. Aktualnie na rynku istnieje duży wybór pieluch wielorazowych, a wszystko po to by sprostać oczekiwaniom rodziców.

Czy pieluchy wielorazowe są łatwe w obsłudze?

Oczywiście! Użytkuje się je właściwie tak samo, jak pieluchy jednorazowe. Również posiadają rzepy lub napy, a dziecko może czuć się w nich bardzo komfortowo.

Pieluchy wielorazowe – zalety

pieluchy wielorazoweNiewątpliwie oszczędność. Biorąc pod uwagę możliwość ich wielokrotnego używania, są stosunkowo tanie. Należy natomiast nie zapomnieć o kwestii prania, które również kosztuje. Aby móc robić pranie średnio co 3 dni, potrzeba około 20 pieluch wielorazowych.

Nietrudno zauważyć, że podczas stosowania pieluch jednorazowych często u dziecka pojawiają się problemy skórne. W przypadku używania pieluch wielorazowych tego typu problemy się nie pojawiają. A przecież zdrowie dziecka jest najważniejsze!

Pieluchy wielorazowe są znacznie bardziej ekologiczne, bowiem jednorazowe rozkładają się przez setki lat. Warto zadbać o środowisko!

Pieluszki wielorazowe można nabyć w różnych rozmiarach, które są odpowiednio dostosowane do wagi dziecka. Ponadto wykonywane są najczęściej z wysokiej jakości materiałów oraz mają bardzo atrakcyjny wygląd.

Pieluchy wielorazowe mają mnóstwo zalet, jednak wciąż przegrywają rywalizację z jednorazowymi. Jeśli jednak jeszcze nie podjęliście decyzji odnośnie wyboru pieluch, rozważcie zakup tych wielorazowych, a przekonacie się, że była to doskonała decyzja.

Pieluchy wielorazowe opinie – wyraź swóją!

Dodaj komentarz