Jaki prezent podarować nastolatkowi na urodziny?

Wybór idealnego prezentu dla nastolatka to trudne wyzwanie, ponieważ młodzież jest wymagająca i lubi modne gadżety (ubrania, elektronikę). Z tego względu warto postawić na oryginalność (figurka 3D) oraz dobrać podarunek do upodobań dziewczyny bądź chłopaka. Ważne jest, aby upominek był spersonifikowany i odpowiadał na potrzeby nastolatka (kurs tańca, pływania) lub był aktywną formą podarunku (jazda na quadzie, deskorolce).

Oryginalne pomysły na prezenty, które ucieszą zarówno dziewczyny jak i chłopaków

Oryginalny pomysł na prezent dla nastolatka to połowa sukcesu. Można zapytać obdarowywaną osobę, co chciałaby dostać bądź samemu wymyślić coś ciekawego. Interesującym pomysłem jest zrobienie figurki 3D z podobizną bądź karykaturą nastolatka. Figurka będzie modnym gadżetem, którym można się pochwalić przed znajomymi. Warto wykupić również karnet do parku trampolin lub zabrać nastolatka na gokarty. Przeżycie przygody w escape roomie, labiryncie luster lub manufakturze słodyczy to kolejne pomysły, które można wykorzystać w ramach urodzin, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków. Oryginalną, a zarazem emocjonującą atrakcją jest również przejażdżka psim zaprzęgiem.

Aktywne formy prezentu dla nastolatków

Aktywne spędzanie urodzin staje się coraz bardziej modne, więc zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu z możliwością jazdy na quadzie to idealna propozycja. Tym bardziej, że nastolatki dużo czasu spędzają w szkole bądź na zajęciach dodatkowych. Wykupienie karnetu na kurs jazdy na rolkach lub deskorolce ucieszy nastolatka i sprawi, że nie będzie musiał myśleć o przedmiotach i ocenach w trakcie zabawy. Można zaproponować lot w tunelu aerodynamicznym. Jest to oryginalna przygoda połączona ze zdobyciem nowego doświadczenia. Warto wybrać się również do parku linowego lub parku rozrywki.

Spersonalizowane prezenty dla nastolatków

Jeśli nastolatek ma konkretne hobby (jazda konno, śpiew, taniec), można wybrać prezent, który pogłębi jego zainteresowania, np. voucher na dodatkowe lekcje śpiewu, zainwestowanie w sprzęt muzyczny lub książki dotyczące konkretnej dyscypliny. Jeśli zaś dziecko chciałoby spróbować czegoś nowego (nauczyć się pływać, jeździć na rolkach, tańczyć balet), to również warto kupić podarunek, który zadowoli nastolatka i pomoże mu spełnić marzenia.

1 Comment

  1. beatabryk says: Odpowiedz

    Ja dla swojego młodszego brata kupiłam nintendo switch z czerwonymi joy conami na stronce konsoleigry. Radość była ogromna, więc prezet chyba trafiony ;))))

Dodaj komentarz