Prezenty walentynkowe dla Niego

walentynki

Walentynki to wciąż dość kontrowersyjne święto. Krytykowane bywa za swój nieco komercyjny charakter i „amerykańskie pochodzenie”. Nie ma jednak wątpliwości, że doczekało się także i w naszym kraju swoich wiernych fanów. Wielu z nas co roku z utęsknieniem wyczekuje w kalendarzu daty czternastego lutego, widząc w tym dniu doskonałą okazję do okazania uczucia najbliższej osobie. Co jednak zrobić, jeśli w ferworze codziennych zadań i obowiązków, zabrakło nam czasu na przygotowanie wyjątkowego prezentu dla ukochanego? Oto kilka pomysłów z cyklu „last minute”

Postaw na klasykę

Jeśli zostało nam niewiele czasu na zdobycie odpowiedniego upominku lub nie możemy trafić na odpowiedni pomysł, ratunkiem zawsze pozostaje klasyka. Elegancki zegarek będzie nie tylko ozdobą, ma przecież przede wszystkim zastosowanie praktyczne. Jeśli twój wybranek pełni ważną funkcję w swojej firmie, która wymaga od niego nienagannego, eleganckiego ubioru, postaw na drobiazg, który podkreśli jego styl. Doskonałym pomysłem są w tym przypadku szykowne spinki do mankietów albo markowy krawat. Dzięki tego typu prezentom twój partner będzie prezentować się wspaniale nie tylko w biurze, ale również w czasie ważnych uroczystości rodzinnych.

Kup i oszczędź (czas i pieniądze)

Zegarek, spinki, skórzany portfel czy ekskluzywny krawat to rzeczy, które z pewnością znajdą uznanie w oczach chłopaków, mężów i narzeczonych. Nie zawsze jednak, zwłaszcza w okresie poświątecznym, możemy sobie pozwolić na obdarowywanie najbliższych tymi dość kosztownymi upominkami. Jeśli twój stan konta nie jest w tym miesiącu wyjątkowo powalający, nie przejmuj się. I z tej sytuacji uda się znaleźć proste wyjście. Przynieść mogą je zakupy przez Internet. Buszowanie w sklepach online to forma kupowania, którą preferujemy coraz częściej. Nie trzeba przecież wychodzić z domu, wystarczy kilka kliknięć myszką, a wymarzona sukienka za kilka dni zjawi się u naszych drzwi. Nie wszyscy mają jednak świadomość, że kupując w sieci, mogą zaoszczędzić nie tylko cenne godziny, ale i pieniądze. W jaki sposób? Na przykład korzystając ze stron typu MyDeal.pl, oferujących kupony zniżkowe, bony i kody rabatowe, uprawniające do dokonywania zakupów w promocyjnych cenach. Jeśli więc chcesz uczcić Dzień Świętego Walentego, nie tracą przy tym fortuny, wypróbuj to rozwiązanie. 25% rabatu na kolekcję z Top Secret? 10 złotych oszczędności przy zakupach za 79 złotych w Empik.com? A może 6% rabatu na cały asortyment Motoautko.pl? Wybór należy do ciebie – znasz przecież swojego wybranka najlepiej.

Pamiętaj, że na cokolwiek się zdecydujesz, walentynki to przede wszystkim święto uczuć – liczy się więc przede wszystkim pamięć i bycie razem. Wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz